Contact

Wil je meer over Hilversum100 weten? Mail dan met één van ons, of maak gebruik van het contactformulier op deze pagina.

Verbinders

Ynske Betlem

Voorzitter & Verbinder Circulaire economie
ynske@hilversum100.nl

Fleur Boesveldt

Verbinder Energietransitie
fleur@hilversum100.nl

evafroger

Eva Froger

Verbinder Natuur in en om de stad
natuur@hilversum100.nl

Arnoud van den Heuvel

Secretaris, Verbinder Groene Mobiliteit & Redactie
arnoud@hilversum100.nl

Aernoud Olde

Penningmeester & lid themagroep energietransitie
aernoud@hilversum100.nl

Sander Snel

Verbinder Energietransitie
sander@hilversum100.nl

Frederique Spoel

Verbinder Duurzaam voedsel
voedsel@hilversum100.nl