Contact

Wil je meer over Hilversum100 weten? Mail dan met één van ons, of maak gebruik van het contactformulier op deze pagina.

Verbinders

Joost Bennekers

Verbinder Toekomstbestendig ondernemen
joost@hilversum100.nl

Ynske Betlem

Verbinder Circulaire Economie
ynske@hilversum100.nl

evafroger

Eva Froger

Verbinder Natuur in en om de stad
natuur@hilversum100.nl

Hester Gietelink

Verbinder Eerlijk eten
hester@hilversum100.nl

Arnoud van den Heuvel

Verbinder Groene Mobiliteit & Redactie
arnoud@hilversum100.nl

Aernoud Olde

Verbinder Energietransitie
aernoud@hilversum100.nl