Contact

Wil je meer over Hilversum100 weten? Mail dan met één van ons, of maak gebruik van het contactformulier op deze pagina.

Verbinders

Joost Bennekers

Verbinder Toekomstbestendig ondernemen en Groene mobiliteit
joost@hilversum100.nl

Ynske Betlem

Verbinder Circulair
ynske@hilversum100.nl

Hester Gietelink

Verbinder Eerlijk eten
hester@hilversum100.nl

Arnoud van den Heuvel

Verbinder Club Hilversum100 / Redactie
arnoud@hilversum100.nl

Aernoud Olde

Verbinder Energietransitie
aernoud@hilversum100.nl

Toma Smit

Verbinder Natuur in en om de stad
toma@hilversum100.nl